5 fakti par Cido sulām

1. 100% SULA = AUGĻI
Uzraksts „100% sula“ uz iepakojuma norāda, ka produkta saturā ir īsta augļu, ogu vai dārzeņu sula bez jebkādām papildus piedevām. Tā ir pagatavota no īstiem augļiem, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, kas nodrošina to dabīgumu ilgu laiku bez konservantiem un uzlabotājiem. Sulas saglabā visas vērtīgās augļu īpašības.
2. PAGATAVOTAS NO KONCENTRĒTAS SULAS
Veikalos nopērkamās sulas tiek pagatavotas no koncentrētas sulas (sulas koncentrāta), saglabājot vērtīgās uzturvielas – minerālvielas, vitamīnus, ogļhidrātus, antioksidantus u.c. Koncentrētas sulas iegūst no pilnīgi gataviem un nebojātiem augļiem, kas ievākti to izcelsmes reģionā. To priekšrocības ir transportēšanas iespējas uz jebkuru pasaules valsti. Cido gatavo sulas no augļiem, kas ievākti lielākajās to ieguves vietās – Kubā, Brazīlijā, Izraēlā, Spānijā un Polijā. Koncentrētas sulas ļauj nodrošinātu garšas daudzveidību, tādēļ sulu ražotāji var piedāvāt sulas arī no augļiem, kas mūsu platuma grādos nav sastopami, piemēram, apelsīniem, ananasiem, vīnogām, persikiem, mango u.c.
3. SULAS IR VITAMĪNU AVOTS!
Dabīgajās augļu, ogu un dārzeņu sulās ir daudz organismam nepieciešamu vitamīnu un minerālvielu: C un A vitamīni, B grupas vitamīni (B, B1, B2, B6, folijskābe), biotīns jeb „skaistuma vitamīns“, P un E vitamīni, kalcijs, kālijs, magnijs, selēns, dzelzs, fosfors, kā arī citas vērtīgas vielas – antioksidanti un beta-karotīns. Lai stiprinātu mūsu organismu un nodrošinātu tam vērtīgas uzturvielas, uztura speciālisti glāzi sulas iesaka izdzert katru dienu, īpaši brokastīs.
4. SULĀ IR TIKAI DABĪGIE AUGĻU CUKURI
Nekādu noslēpumu! Veikalos nopērkamo 100% dabīgo sulu saldo garšu nodrošina sulu sastāvā esošie dabīgie augļu cukuri – fruktoze un glikoze. Jo auglis gatavāks, jo saldāks - tādēļ saldāka būs arī tā sula. Ražošanas procesā sulās papildus cukurs netiek pievienots.
5. ILGI GLABĀTIES ĻAUJ ĪPAŠAIS IEPAKOJUMS
100% dabīga sula tik ilgi saglabājas svaiga, pateicoties unikālai iepildīšanas tehnoloģijai un TETRA PAK kartona iepakojumam. Saskaņā ar likumdošanu, 100% dabīgajās sulās nedrīkst būt konservanti. Ilgo uzglabāšanu nodrošina aseptiskā iepildīšanas tehnoloģija un speciālais kartona iepakojums, kas abi kopā nodrošina sulas iepildi bez saskarsmes ar gaisu. Hermētiski noslēgtais TETRA PAK iepakojums pasargā sulu no gaismas un gaisa negatīvās iedarbības, tajā skaitā mikroorganismu piekļuves un oksidēšanās, kā arī no ārējām temperatūras svārstībām. Atceries, ka uz 100% sulas iepakojuma nekad neatradīsi norādi par konservantiem, jo to tur vienkārši nav! Marķējums „sula” uz iepakojuma nozīmē, ka tā ir dabīga sula un pagatvošanas procesā tai nav pievienoti uzlabotāji.