Par CIDO


Esam lepni, ka jau daudzus gadus esam līderis sulu segmentā Latvijā un arī Baltijā kopumā un ka mūsu sulas novērtē vairāk nekā 20 citās valstīs pasaulē, tostarp Japānā, Ķīnā, Kanādā, Apvienotajos Arābu Emirātos. Mēs lepojamies, ka sulas ražojam Latvijā, un esam palikuši vienīgais vietējais sulu lielražotājs, kas to dara.

Par zīmolu


Zīmols CIDO ir pazīstams jau kopš 1996. gada, kad tika uzsākta dabīgo sulu, nektāru un sulas dzērienu ražošana. Viens no CIDO attīstības pamatiem ir sekot patērētāju vēlmēm un iepriecināt patērētājus ar jauniem produktiem, jaunām garšām.

CIDO Grupa


“CIDO Grupa” (sākotnējais nosaukums - Cido Pārtikas Grupa) ir dibināta 1994. gadā, pārņemot 1993. gadā uzsākto RyBarg bezalkoholisko dzērienu ražošanas darbību un valsts uzņēmumu – dzērienu rūpnīcu Mīlgrāvis. Cido Pārtikas Grupas priekšgājējs RyBarg savas produkcijas – meža zemeņu sīrupa un dzirkstošā dzēriena SunSet – pirmās pudeles piepildīja 1993. gadā.

Kopš tā laika uzņēmums investē lielus līdzekļus, lai sulu ražošana atbilstu pasaules augstākajiem standartiem. 1996. gadā pirmie Baltijā sāka ražot dabīgo sulu iepakojumā ar aizveramu vāciņu. Divus gadus vēlāk uzņēmums investēja jaunā ražošanas līnijā, lai sulas varētu uzpildīt mazajos - 0,2 litru sulu iepakojumos, bet 2006. gadā – arī puslitra iepakojumos.

Izbaudi augļu pieredzi Iepazīsties ar mūsu produktiem